İçeriğe geç

Sıkça Sorulan Sorular

1) Ozon tedavisi sonrası faydalarını ne zaman hissetmeye başlarım? 

3. Seanstan sonra uykularınızın kalitesinin arttığını daha dinlenmiş uyandığınızı hissederek başlarsınız. Ozon tedavisi bir tedavi sürecidir ve zamanla vücut dengesi sağlandıkça etkisinin hissedersiniz.


2) Rektal uygulamadan çekiniyorum, damarlarım ince ve zor olduğu ve canım yandığı için doktorum önerdi. Siz ne önerirsiniz?

Rektal uygulama hastayı hiç rahatsız etmez, steril bir aparat kullanılarak yapılır. Hasta kendisi yerleştirebilir ve sonrasında kısa sürede ozon gazı verilerek işlem sonlandırılır.


3)Ozon tedavisine ne kadar devam etmeliyim?

İlk 8-10 seansın daha sık aralıklarla yapılması sonrası ozon tedavisinin etkileri tamamen oluşur, sonrasında bu etkilerin devamı için doktorun karar verdiği aralıklarla hatırlatma dozları yapılması şeklinde devam edilir.
4)Kırışıklıklarım ve sarkmalar için dolgu-botox yaptırmak istemiyorum, ozon ile daha kalıcı çözüm elde edebileceğim söylendi, siz ne önerirsiniz?

Kaslar içine yapılan ozon uygulamaları ile kasın çalışması uyarılarak sarkma ve kırışıklıklarda daha kalıcı sonuçlar elde edilebilir. Yeniden şekil verme gibi işlemler yapılamaz fakat , zamanla çalışması zayıflamış kasların çalışmasını sağlayarak eski haline yaklaştırır.